Historie

Historie country taneční skupiny Honky Tonk se začala psát začátkem roku 2003. Někdy tou dobou kapelník kapely Paradox, Radek Papež, oslovil partu nadšených tanečníků, kteří se zúčastňovali různých country bálů, aby vystoupili na jejich akci jako taneční vsuvka. V jednoduchých kostýmech a pod názvem „Paradox – dance – group“ vystoupili s klasickým country tancem a protože jejich vystoupení mělo velký ohlas, rozhodli se v tomto koníčku pokračovat. Dostávalo se jim dalších a dalších příležitostí vystupovat a tak se z jednoduchých tanců vypracovaly složitější choreografie, přidala se i modernější forma Line dances a dle přání i show.

Jejich název Paradox – dance – group, protože byl moc dlouhý a těžko zapamatovatelný se změnil, dle návrhu zakladatelky taneční skupiny Zuzky Kovandové, na název „Honky-Tonk“, což je v překladu dupárna.

A jak už to v životě bývá, tak country taneční skupina Honky-Tonk prošla různými stádii vývoje. Někteří členové odešli a nová krev zase přišla, a tak z původního tanečního obsazení zbylo málo členů. Nic to ovšem nemění na tom, že skupina Honky-Tonk je stále připravena zpestřit svým tanečním vystoupením nejen country bály, ale i klasické plesy, dětské akce (speciální program), rauty, bankety a navíc country taneční kroky v rámci jednoduché výuky na Vaší akci i naučit.

Těšíme se, že i Vám budeme moci nabídnout něco z našeho bohatého repertoáru.

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode